www.cvonline.hu

Junior Webfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1163656

Pozíció leírása / Job description

Művészeti-jogi területen tevékenykedő, monopol helyzetben lévő ügyfelünk bővülő csapatába keresünk junior webfejlesztőt.
Web alkalmazások és szolgáltatások tervezése és fejlesztése (frontend és backend)

Elvárások / Requirements

- Releváns diploma
- Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalt (PHP, JavaScript, Web fejlesztési technikák)
- Adatbázis ismeret
- Alkalmazkodóképesség, kompromisszumkészség, csapatmunka
- Komplex működési rendszerek megértése

Amit kínálunk / Offer

- Családias, kellemes munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás + éves BKV bérlet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior mérnök

Trenkwalder Kft

Multinacionális, folyamatosan bővülő amerikai p...
Heves, Heves

Junior könyvelő

Quality Pack Zrt.

Magyarország első alumínium italdoboz gyárába a...
Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén

Junior Könyvelő

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...