www.cvonline.hu
Junior webelemző menedzser
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1003325
lejárt
FELADAT
Feladatok:

  • eBusiness csatorna riportolása és monitorozása webanalitikai eszközökkel, rendszeres és ad-hoc riportok és elemzések készítése a fizetett, a birtokolt és szerzett média felől származó és organikus forgalomról (traffic), az értékesítési csatornán belüli áramlásról, a belépési és lepattanási pontokról, a mikro- és makrokonverziókról
  • A külső és belső forgalmi források, valamint az értékesítési tölcsér lépéseinek, felületeinek értékelése azok konverziós teljesítményre és egyéb célokra gyakorolt hatásuk alapján
  • Keresőmarketing stratégia (SEM) végrehajtásának támogatása
  • Együttműködés riportoló és elemző társterületekkel
  • Együttműködés webfejlesztő és tartalom menedzsment társterületekkel
PROFIL
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Google Analytics mély ismerete és napi szintű használata, megfelelő minősítéssel (certificate) és/vagy egyéb elterjedt webanalitikai rendszerek ismerete
  • MS Excel magas fokú ismerete
  • Min. 1-2 éves tapasztalat webanalitikai területen (referenciával)
  • Angol nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió