www.cvonline.hu

Junior Web specialista

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

A Schiller Autó Család

felvételt hirdet

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A cégcsoport weboldalainak fejlesztésében és a tartalom kialakításában való aktív közreműködés
  • Az oldalak javítása, frissítése, adatok feltöltése
  • Bannerek és eDM-ek tervezése, programozása
  • Weboldalak és webappok felhasználói felületének (UI) fejlesztése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Képszerkesztő programok ismerete (Adobe programcsalád)
  • Site building és webes alkalmazások készítésében tapasztalat
  • Önállóság és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat önálló ellátására
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • PHP, MySQL, HTML5 és Javascript keretrendszerek ismerete
  • Flash ActionScript ismerete
  • Reszponzív UI és UX tervezési tapasztalat
  • Nyílt forráskódú CMS rendszerekben való tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési és szoftvertervezési tapasztalat
  • Mobil platformok gyakorlati ismerete
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására

Pozíció típusa:

  • 1-3 év tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Biztos cégháttér, kiépült infrastruktúra
  • Piacképes jövedelem
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az általunk támasztott elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol