Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(HF 11-7591)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése, figyelemmel kísérése,
  • A gyártás során felmerülő problémák kezelése, szükség esetén javító intézkedések hozása,
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, vevői reklamációk vizsgálata,
  • Control plan-ek létrehozásában közreműködés.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny: Felsőfokú végzettség),
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat előny,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér,
  • Magas technológiai színvonalú gyártókörnyezet,
  • Kedvező béren kívüli juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7591"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése