www.cvonline.hu
Junior vevői minőségbiztosítási mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.07.
Jelentkezési határidő: 2016.04.09.
Hirdetés azonosító: 984472
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:
- Autóipari vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás,
- vevői reklamációk fogadása, kivizsgálása,
- felmerülő problémákra akciótervek kidolgozása, azok megvalósulásának felügyelete,
- rendszeres látogatás a vásárlók telephelyeire,
- beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki, műszaki menedzseri végzettség előny)
- belső auditori végzettség, ISO/TS 16949 ismerete,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- pályakezdők, vagy 1-2 év szakmai gyakorlattal rendelkező mérnökök jelentkezését várjuk,
- utazási hajlandóság,
- kiváló kommunikációs képesség, határozottság.

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat,
- multinacionális környezet,
- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- utazási támogatás,
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.