www.cvonline.hu

Junior VB .NET szoftverfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.04.19.
Hirdetés azonosító: 753864

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk Junior VB .NET szoftverfejlesztő kollégát.

Feladatok:

- Szoftver testreszabások fejlesztése főleg VB.NET, esetleg más nyelveken
- Testreszabásokkal kapcsolatos igényfelmérés
- Testreszabások támogatása belsőleg és ügyfelek felé

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- VB.NET fejlesztésben való jártasság
- Angol szakmai nyelvismeret
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- SharePoint technológia ismerete vagy fejlesztési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Fiatal, dinamikus csapat
- Inspiráló munkakörnyezet
- Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a