www.cvonline.hu

Junior vállalati ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 452 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.
A Vállalati Divízión belül működő Multinationals területére keresünk munkatársat az alábbi
pozícióba.

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • aktív akvizíció önálló ellátása
  • ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása
  • számlavezetési és hitelezési feladatok: tárgyalásokon való részvétel, egyedi ügyféligényekre ajánlat kidolgozása, hitel-előterjesztések
  • készítése,
  • közreműködés a szerződéskötésben, folyósítás előkészítése, nyomon követése
  • tárgyalásjelentések, feljegyzések elkészítése
  • monitoring és éves felülvizsgálati feladatok ellátása

Követelmények, elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (spanyol és/vagy egyéb nyelvtudás előny)
  • minimum 1-3 éves, vállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • konfliktuskezelési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és a fenti követelményeknek megfelel, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol