www.cvonline.hu
Junior vállalati jogász
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.29.
Jelentkezési határidő: 2015.07.31.
Hirdetés azonosító: 955326
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy amerikai multinacionális vállalat, akik számára jogi csapatukba azonnali kezdéssel

Junior vállalati jogász kollégát keresünk.

A feladatkör lényegi tartalma:
- szerződések elkészítése, újonnan kötendő szerződések tartalmának ellenőrzése
- a vállalat képviselete vitás ügyekben
- tanácsadás a felmerülő vállalati jogi kérdésekben
- folyamatos kapcsolattartás az üzleti vezetőkkel és általános szakmai támogatás nyújtása

Követelmények
Az új kollégával kapcsolatos elvárások a következők:
- Jogi diploma, maximum 0-2 év szakmai tapasztalattal
- Folyékony angol nyelvtudás (továbbá német nyelvtudás előny)
- Üzleti szemlélet, logikus gondolkodás
- Dinamikus, tanulni vágyó és eredményorientált hozzáállás
- Önálló munkavégzésre alkalmas

Versenyjogi, szellemi/informatikai jogi, illetve szabályozási kérdésekben szerzett tapasztalat kifejezetten előnyt jelent.

A vállalat a sikeres pályázónak a következőket kínálja:
- versenyképes fizetés és széles körű juttatási csomag
- stabil, biztos munkahely fejlődési/tanulási és karrierlehetőséggel
- modern, jól megközelíthető iroda

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...