www.cvonline.hu

Junior vállalati jogász

  • A hirdetés 644 napja lejárt
Feladatok
  • Bírósági és más hatósági beadványok készítése
  • szerződések szerkesztése, véleményezése angol és magyar nyelven
  • hatóságokkal való levelezés, kapcsolattartás
  • jogi támogatás nyújtása a Társaság társosztályai részére,általános ügykezelési, adminisztratív feladatok
Elvárások
  • Jogi diploma
  • angol, mint munkanyelv használata és a jogi angol szaknyelv ismerete
  • Word, Excel, elektronikus jogtárak, egyéb software-k magabiztos használata
  • kiváló fogalmazási és kommunikációs készség
  • rendszerezettség
  • szorgalom, figyelmes munkavégzés, magas fokú precizitás, terhelhetőség
Előny
  • 2-3 éves, érdemi gyakorlat munkajog és/vagy szerződéses jog területén
  • SAP ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Europass formátumú, angol nyelvű önéletrajzát kérjük elküldeni

Munkavégzés helye

Dunaújváros

Helyek Dunaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő