www.cvonline.hu

Junior vállalati jogász

  • A hirdetés 394 napja lejárt

R01J-Vjog

Junior vállalati jogász munkatársat keresünk autóipari beszállító partnercégünkhöz.

Feladatok:

  • Bírósági és más hatósági beadványok készítése,
  • Szerződések szerkesztése, véleményezése angol és magyar nyelven,
  • Hatóságokkal való levelezés, kapcsolattartás,
  • Jogi támogatás nyújtása a társaság társosztályai részére,
  • Általános ügykezelési, adminisztratív feladatok.
Elvárások:
  • Jogi diploma,
  • Angol, mint munkanyelv használata és a jogi angol szaknyelv ismerete,
  • Word, Excel, elektronikus jogtárak, egyéb software-k magabiztos használata,
  • Kiváló fogalmazási és kommunikációs készség,
  • Rendszerezettség,
  • Szorgalom, figyelmes munkavégzés, magas fokú precizitás, terhelhetőség.

Előny, de nem feltétel:

  • 2-3 éves, érdemi gyakorlat munkajog és/vagy szerződéses jog területén
  • SAP ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol