www.cvonline.hu
Junior Vállalati Jogász (Dél-Pest Megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.17.
Jelentkezési határidő: 2016.05.21.
Hirdetés azonosító: 1025825
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk új kollégát Vállalti Jogász pozícióba az alábbi főbb feladatkörök ellátására:

- Munkajogi kérdésekben tanácsadás és tájékoztatás a vezetők és a kollégák részére
- Szerződések előzetes ellenőrzése, véleményezése, karbantartása, rendszerezése
- A területhez kapcsolódó jogszabályfigyelés, törvényi változások hatásainak felmérése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal és a munkavállalói érdekképviseleti szervekkel
- A vállalatnál felmerülő egyéb munkajogi problémák megoldása
- A Társaság önálló képviselete bíróságok és hatóságok előtt
- Jogi tanácsadás a Társaság működésének valamennyi területén, különös hangsűllyal a munkajog és a szerződési jog területén
- Junior jogász munkájának irányítása és felügyelete

Követelmények
- Jogi egyetemi végzettség
- Hasonló munkakörben és nagyvállalatnál szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
- Jó konfliktuskezelő képesség, határozott személyiség

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Stabil, nemzetközi hátterű vállalat
- Fiatal, dinamikus csapat

Kategória
Jog / Jogi tanácsadás
Régió
Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves