Megbízható, biztos hátterű partnerünk számára keresünk munkatársat

JUNIOR ÜZLETKÖTŐ

(HF 9-6470)

munkakörbe, Budapestre.

Feladat:

  • Értékesítési feladatok ellátása,
  • Napi szintű ár- és eredménykalkulációk készítése,
  • Piaci információk elemzése,
  • Napi riportok elkészítése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy agrár végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Magas szintű Excel ismeret,
  • Értékesítési, kereskedelmi szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Nagy fejlődési lehetőség,
  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Versenyképes juttatási csomag,

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el önéletrajzá, a pozíció megnevezésével valamint a „HF 9-6470-es” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése