www.cvonline.hu

Junior üzemeltetési vezető

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes körű felelősség a szolgáltatási szerződésért
  • A szolgáltatási szerződés magas szintű teljesítése
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése
  • Pénzügyi felelősség a szerződésért
  • Pénzügyi tervezés és a megvalósulás követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Üzemeltetés vagy termelés területén szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Mosonmagyarovár

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol