www.cvonline.hu

Junior Ügyfélmenedzser

Régió: Pest
Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.12.06.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardware szállító piac egyik legjelentősebb szereplője, és a Microsoft egyik legfontosabb magyarországi partnere. Számukra keresünk Junior Értékesítő Ügyfélmenedzser kollégát.

Feladatok:

- A szenior ügyfélmenedzser tevékenységének támogatása
- Kapcsolattartás az üzletfelekkel, ügyféltalálkozók szervezése, részvétel az üzleti tárgyalásokon
- Ajánlatok-, prezentációk-, pályázati anyagok készítésében való részvétel
- Nyilvántartás vezetése az ügyfelekről
- Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel
- Információ gyűjtése üzleti lehetőségekről a célzott szegmensben

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség: műszaki vagy gazdasági
- Középfokú angol nyelvtudás
- 1-4 év értékesítési tapasztalat, de olyan rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik tanulmányaik alatt értékesítésben és/vagy informatikában gyakornokként tevékenykedtek
- MS Office szoftverek (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) magabiztos használata
- Magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs készség
- Eredményorientált, dinamikus személyiség
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Nagy tapasztalattal rendelkező szakértőkkel és innovatív csapatban dolgozni
- Gyors fejlődési lehetőség az IT értékesítés területén

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, IT / Informatika
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő