www.cvonline.hu

Junior ügyfélkapcsolati menedzser

  • A hirdetés 1256 napja lejárt

Az iroda.hu csoport a kereskedelmi ingatlanpiac vezető médiacsoportja. Kis magyar cég, figyelemreméltó szakmai eredményekkel és piacvezető pozícióval.

Képzeld, épp új csapattagot keresünk.

Fő feladatok:

  • Online és offline hirdetési portfólió értékesítése meglévő és új ügyfelek felé
  • Kampánymenedzsment – napi kapcsolattartás magyar és nemzetközi partnerekkel
  • Aktív sales tevékenység, a cégcsoport népszerűsítése a szakmában
  • Szakmai rendezvények látogatása, új partneri kapcsolatok keresése
  • Vidám csapatmunka, részvétel a közös fejlesztési munkákban
  • Némi adminisztráció az ügyfelek és kampányok pontos követéséhez.

Elvárások:

  • MAGABIZTOS ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyakorlat a Microsoft Word, Excel programokban
  • Értékesítői vagy ingatlanszakmai tapasztalat komoly előnyt jelenthet.

Az ideális jelölt:

  • Tipikus értékesítői személyiség - kiemelkedő kommunikációs készséggel
  • Csapatjátékos - komoly munkabírással és tudásvággyal
  • Elhivatott, célorientált

Részünkről:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Kreatív és professzionális munkakörnyezetet
  • Fiatalos, dinamikus csapatunk tudunk felajánlani, és jó sok munkát, persze.

Iroda:

Budapest, belváros

Ha szeretnél velünk dolgozni egy elismert cég fiatal képviselőjeként, küldd el magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő