www.cvonline.hu

JUNIOR ÜGYFÉLKAPCSOLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 534695

Magyar tulajdonban lévő piacvezető partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat JUNIOR ÜGYFÉLKAPCSOLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS munkakörbe budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Potenciális új ügyfelek keresése és keresztértékesítés,
  • A vállalat operatív folyamatainak ismeretében az ügyfélnek a számára optimális szolgáltatási portfóliót kínálja,
  • Az új ügyfeleknek a vállalat által nyújtott szolgáltatások megismertetése és értékesítése,
  • Kapcsolatot tart az operatív területekkel azért, hogy a termékek és a szolgáltatások, fejlesztésében az ügyfelek igényeihez alkalmazkodó szolgáltatási és termék portfólió kerüljön kialakításra.
Elvárások:
  • Minimum 2 év pénzügyi vagy energia szektor területen, hasonló munkakörben (Front Office),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Biztos számítástechnikai tudás, MS Office alkalmazások (kiemelten PowerPoint) ismerete,
  • Ügyfél-orientáltság,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Angol nyelv ismerete,
  • Nyitott személyiség,
  • Teljesítményorientáció,
  • Felelősségvállalási készség,
  • Együttműködés,
  • Önállóság,
  • Megoldásokban való gondolkodás,
  • Képesség a szaktudás aktív/önálló elsajátítására.
Amit kínálunk:
  • Sok kihívás,
  • Versenyképes kompenzáció,
  • Fiatalos hangulat,
  • Stabil vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.