www.cvonline.hu

JUNIOR TREASURY ANALYST

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 828429

Link megjelenítéseimages/editor/20080328093845.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk globális autóipari gyártó magyarországi vállalata. A treasury team erősítése céljából
új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Napi likviditás menedzsment, rendszeres jelentés készítés
  • Pénzmozgások előrejelzése, készpénzállomány meghatározása
  • Heti cash-flow terv összeállítása és elemzése a csoport számára
  • A készpénzállomány figyelése
  • A treasury-hez kapcsolódó fizetések ellenőrzése
  • A havi és negyedéves zárások támogatása
  • Meglévő pénzügyi befektetések lejárati idejének figyelése a TMS (Treasury Management System) rendszerben
  • Az újonnan indítandó pénzügyi befektetések kondícióinak felülvizsgálata, jóváhagyása
  • A vállalati hitelek feltételeinek ellenőrzése, dokumentálása a TMS rendszerben
  • Az árfolyamfedezeti műveletek kondícióinak vizsgálata és jóváhagyása
  • A származékos pénzügyi befektetések listájának karbantartása
  • A treasury tevékenység SOX 404-nek való megfelelőségének vizsgálata
  • Munkautasítások, szabályozások kidolgozása a TMS új moduljaihoz
  • A bankszámlák és jogosult aláírók naprakész adminisztrálása az e-banking rendszerben
  • A treasury folyamatok és műveletek korszerűsítése
  • A Treasury team támogatása a treasury folyamatok és műveletek fejlesztését célzó projektekben

ELVÁRÁSOK

  • Megbízónk globális autóipari gyártó magyarországi vállalata. A treasury team erősítése céljából
  • új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy/számvitel)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat – vállalati vagy pénzügyi szolgáltató (BSC/SSC) központ treasury területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb (német, spanyol/portugál, mandarin) nyelvismeret előny
  • Informatikai rendszerek (MS Office) stabil felhasználó szintű ismerete
  • SAP ismeret előny
  • IFRS vagy US GAAP előírások ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Nyitottság a változásokra

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása, lakhatási támogatás
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR TREASURY ANALYST, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése