www.cvonline.hu

Junior Treasury Analyst (Referenciaszám: FE-740)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.21.
Hirdetés azonosító: 825763

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség (pénzügyi vagy számviteli diploma)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat vállalati vagy BSC/SSC treasury területén
  • Számviteli, pénzügyi szabályok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret előny
  • IFRS vagy US GAAP előírások ismerete előny
  • Jó alkalmazkodó képesség, rugalmasság, nyitottság a változásokra

Főbb feladatok:

  • Napi likviditás menedzsment/riportálás
  • Heti cash-flow összeállítása és elemezése
  • Havi és negyedéves zárások támogatása
  • Meglévő beruházások lejárati idejének figyelése a TMS (Treasury Management System) rendszerben
  • A vállalati hitelek feltételeinek ellenőrzése a TMS rendszerben
  • SOX szerinti előírások biztosítása
  • Egyszerű munkautasítások készítése az új TMS modulokhoz
  • Az e-banki rendszereknek megfelelően a felhasználók és a számlák adminisztrálása
  • A treasury folyamatok és műveletek korszerűsítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű multinacionális autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső, töltse fel szakmai önéletrajzát (magyar és angol nyelven) és jelentkezzen a pozícióra, vagy pedig küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-740-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő