www.cvonline.hu

Junior Trader

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

A Cargill nemzetközi cég élelmiszeripari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. Az 1865-ben alapított családi tulajdonú társaság a világ 65 országában 139.000 alkalmazottal dolgozik. A Cargill innovatív megoldásokat nyújtva működik együtt ügyfeleivel sikereik elérésében és elkötelezte magát, hogy globális ismereteit és tapasztalatait felhasználva tesz eleget a helyi gazdasági, környezetvédelmi és társadalmi kihívásoknak.

A Cargill Magyarország Kereskedelmi Zrt. új munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Kereskedelmi tevékenységek megtervezése
  • Belföldi és külföldi partnerek számára értékesítés, tárgyalások lefolytatása
  • Új kereskedelmi lehetőségek és a piaci mozgások vizsgálata, elemzése
  • Riportok és analízisek készítése
  • Napi kapcsolattartás más osztályokkal, kereskedelmi központtal és külföldi irodákkal
  • Adminisztráció az adatbázisban

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma, közgazdasági vagy agrárgazdasági területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi érzék és jó elemző készség
  • Tapasztalat hasonló munkakörben és/vagy mezőgazdasági cégnél
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Proaktív és gyakorlati szemléletmód
  • Gyors tanulási képesség
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jól terhelhető, képes kezelni a magas igényű helyzeteket.

Előnyök:

  • Árutőzsde ismeret
  • Értékesítés, kereskedés terén szerzett tapasztalat
  • Mezőgazdasági piaci ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre a lent megadott email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő