www.cvonline.hu

Junior tőkeszámítási gyakornok

  • A hirdetés 43 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Részvétel a főosztály feladatainak koordinálásában
  • Kapcsolattartás az anyabanki, illetve leánybanki társterületekkel.

Elvárások:

  • MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szervezőkészség
  • Kezdeményezőkészség
  • Hosszútávon számítunk munkatársainkra, nagy hangsúlyt fektetünk karrierjük gondozására, ezért a fejlődésre való nyitottság elengedhetetlen.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeretek.

Jelentkezési határidő: 2017. január  12.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok