www.cvonline.hu

Junior toborzó munkatárs

Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1118417

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:
  • Toborzási csoportvezető munkájának támogatása
  • Részvétel toborzási és kiválasztási projektekben
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése
  • Beérkező pályázatok előszűrése
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése
  • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség és/vagy minimum 1 éves toborzás és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Pest megyei lakos
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megnyerő kommunikáció

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, vidám csapat

Előnyök:
  • Saját gépkocsi

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét „JUNIOR TOBORZÓ” jeligével a megadott e-mail címre.
Kategória
Humán erőforrás
Régió