www.cvonline.hu

JUNIOR TOBORZÁSI TANÁCSADÓ, RESEARCHER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 970078

Az IMPC vezetők, szakemberek keresésével és kiválasztásával foglalkozik a gyorsan fejlődő ipari ágazatokban működő vállalatok és üzleti szolgáltató központok számára. Ügyfeleinknek két évtizedes szakmai tapasztatunkra támaszkodva tartós együttműködés keretében nyújtunk toborzási szolgáltatásokat. A teljes keresési folyamatban intenzív kommunikációra és közvetlen kapcsolattartásra törekszünk ügyfeleinkkel és a pályázókkal egyaránt. Fejlődésünk jelenlegi szakaszában toborzási szakembereket keresünk budapesti és székesfehérvári irodáinkba az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az új megbízások álláshirdetéseinek összeállítása, hirdetési felületek kiválasztása
  • A beérkező pályázatok teljességének ellenőrzése, a pályázatok értékelése
  • Potenciális pályázók felkutatása adatbankból és hálózatokból
  • Telefonos kapcsolatfelvétel a pályázókkal és előzetes értékelés
  • Személyes interjúk szervezése, előkészítése, lefolytatása, a pályázók értékelése
  • A pályázók ajánlása, bemutatása megbízóinknak
  • Aktív részvétel a pályázó adatbank rendszer működtetésében és fejlesztésében
  • A vállalat képviselete állásbörzéken, konferenciákon
  • Toborzási és pályázó támogatási szolgáltatásaink ajánlása az ügyfeleknek és pályázóknak
  • Kapcsolattartás megbízóinkkal, kapcsolatfelvétel új potenciális ügyfelekkel, az ügyfélkör bővítése érdekében
  • Aktív részvétel az üzleti folyamatok fejlesztésében

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma üzleti menedzsment, bölcsész-, vagy műszaki tudományok területén
  • Angol nyelvtudás, további idegen nyelvismeret előny
  • Szakmai vagy gyakornoki tapasztalat, gyártási, fejlesztési vagy szolgáltatási környezetben
  • Kiváló kommunikációs készségek, proaktív és ügyfélbarát hozzáállás
  • Nyitott, emberek iránt érdeklődő, empatikus személyiség
  • Együttműködő és rugalmas hozzáállás

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Magas színvonalú munkakörülmények

A munkavégzés helye

Budapest, Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR TOBORZÁSI TANÁCSADÓ, RESEARCHER, Budapest, Székesfehérvár

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország