www.cvonline.hu
Junior Toborzási Munkatárs (Referenciaszám: PJ4671)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.06.25.
Hirdetés azonosító: 1058740
lejárt

Fundamenta Zrt. HR osztálya karrierlehetőséget kínál kiemelt bérezéssel és azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:
- hirdetések szerkesztése

- adatbázis kezelése
- jelöltek felkutatása saját adatbázisban
- telefonos előszűrés
- AC adminisztratív előkészítése és részvétel a háttérben szervezési, feladatjavítási feladatok
- egyéb, toborzás-kiválasztást segítő feladatok

Követelmények, elvárások:
- felsőfokú végzettség
- toborzásban szerzett legalább 1 éves szakmai vagy gyakornoki / researcher tapasztalat
- kiválasztásban, előszűrésben szerzett tapasztalat (telefonos előszűrés, HR adminisztráció)
- nyitott, kedves és mindenekelőtt pozitív, problémamegoldó hozzáállás
- gyors felfogóképesség

Amit kínál a partnercégünk:

- fiatalos csapat, nagyszerű légkör
- jól megközelíthető belvárosi iroda
- tanulási és fejlődési lehetőség
- kiemelt bérezés
- azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (határozott idejű szerződéssel)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4671) E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.