www.cvonline.hu

Junior toborzási és kiválasztási munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.23.
Hirdetés azonosító: 1097715

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a Lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a pénzügyi szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási projektek teljes körű lebonyolítása
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése sok utazással (heti 3-4 nap)
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel
  • Hirdetések elkészítése, feladása nyomtatott sajtóban és online felületen
  • Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos előszűrések, interjúk lebonyolítása
  • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az új belépő kollégák beléptetési folyamatának támogatása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség és/vagy minimum 1 éves toborzás és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Saját gépkocsi (benzinköltséget térítjük NAV előírásai szerint)
  • Pest megyei lakos
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megnyerő külső illetve kommunikáció

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Alkalmazotti státusz
  • Stabil vállalati háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét „TOBORZÓ” jeligével.
Kategória
Humán erőforrás
Régió