www.cvonline.hu

Junior tesztmérnök

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Feladatok

  • Tesztkörnyezet kialakítása (hardware-software)

  • Tesztterv, tesztadatbázis kidolgozása

  • Tesztautomaták létrehozása

  • Részvétel szakmai megbeszéléseken

  • Tesztelési feladatok elvégzése

  • Aktív kapcsolattartás a fejlesztőkkel és ügyféllel német vagy angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

  • Fejlett informatikai tudás

  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet

  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás

  • Jó kommunikációs készség

  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny

  • Tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete

  • CNC szerszámgépekkel szerzett tapasztalat

  • SINUMERIK termékismeret

  • Windows szerver ismeret

  • SQL DB ismeret

  • Hyper-V ismeret

  • STEP7 ismerete

  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete

  • Szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Dinamikus érdekes feladatok

  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége

  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel

  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban

  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Kerékpárosbarát munkahely

  • Rugalmas munkarend

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika