www.cvonline.hu

Junior tesztmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1058170

Elektronikai és elektromechanikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gyártó sori teszt rendszerek üzemeltetetése, optimalizálása, hatékonyságuk folyamatos fejlesztése
  • Megelőző karbantartások meghatározása, szakmai felügyelete, állásidők csökkentése
  • Együttműködés külföldi- és belföldi kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy mérnök-informatikus (elektronikai háttérrel) végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Visual Basic programozási nyelv ismerete
  • Áramköri/kapcsolási rajzok értelmezése, elektronikai alapelemek, villamos hálózatok működésének készségszintű ismerete
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállás

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai előrelépés, fejlődés
  • Versenyképes bérezés

Előnyök:
  • Szakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök tömeggyártásában
  • Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
  • PLC-ismeret (Siemens)
  • Finommechanikai tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételek, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Győr