www.cvonline.hu

Junior tesztmérnök (B35JTesztm-BP)

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Junior tesztmérnök

B35JTesztm-BP

Világszerte elismert autóipari partnercégünk budapesti fejlesztőbázisának folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat!

Feladatok:

  • Szoftverváltoztatások verifikálása ügyfél specifikáció alapján
  • Követelményelemzés
  • Teszttervezés
  • Tesztesetek készítése
  • Tesztek futtatása
  • Riportkészítés és hibakövetés
  • Automatikus tesztek fejlesztése, konfigurálása, futtatása és az eredmények kiértékelése
  • Tesztek végrehajtása adott specifikáció alapján
  • Tesztekre automatizálási eljárások kidolgozása, kivitelezése, és ezek karbantartása
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel, projektvezetőkkel
  • Tesztelési folyamatok optimalizálása

Tapasztalat:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Tesztelési/programozási alapismeretek
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, készség a csapatmunkára, terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Proaktív fellépés a tesztelési feladatok ellátása közben

Előny:

  • Szakmai tapasztalat, tesztelési vagy fejlesztési területen
  • C, C#, C++ programozási ismeretek
  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • ASPICE, ISO26262 ismerete
  • CAN ismeret
  • HW ismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol