www.cvonline.hu

Junior tesztelő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 861930
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk által fejlesztett kliens alkalmazások funkcionális és UI/UX tesztelése.

Feladatkör, felelősségek:    • Tesztjegyzőkönyv készítés

• Tesztesetek, teszteljárások elkészítése és aktualizálása

• Ügyfelektől érkező visszajelzések validálása

• Hibajavítási feladatok kapcsán egyeztetés a fejlesztőkkel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Főiskolai/ egyetemi végzettség

• Mobiltesztelésben szerzett tapasztalat

• UAT tapasztalat, ATDD/BDD ismeret

• Agilis hozzáállás

• Jó dokumentációs készség, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

• Érdeklődés a teszt automatizálás iránt

• Cucumber ismeret

• Test Analyst-ként szerzett tapasztalat

• Test automation tapasztalat (bármilyen, nem record-playback típusú rendszerben)

• Fejlesztői tapasztalat, programozási ismeretek

Nyelvtudás:    Szakmai angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Vonzó kereseti lehetőség egy dinamikusan fejlődő fiatalos modern környezetben,

• Saját ötletek kifejezett támogatása,

• A munkavégzés csapatban, scrum alapon történik.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió