www.cvonline.hu
Junior tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.11.
Hirdetés azonosító: 754319
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A kiválasztott pályázók 1 hónapos szakmai képzésen vesznek részt
  • A vállalat informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement
  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftvertesztelési, -fejlesztési feladatok nemzetközi projektekben

Elvárások

  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség vagy IT munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Legalább középszintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office (elsősorban Excel) ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Érdeklődés a tesztelői munkakör iránt
  • Precizitás, csapatszellem

Előnyök

  • Hálózati ismeretek
  • SQL ismeret
  • html ismeret

Amit kínálunk

  • Már a komplex, változatos témaköröket felölelő képzés alatt is jár munkabér
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió