www.cvonline.hu

Junior tesztautomatizáló mérnök

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Feladatok

  • Tesztek programozása

  • Tesztelési módszertanok megismerése majd gyakorlati alkalmazása

  • Különböző projekteken az iparági sajátosságok elsajátítása

Elvárások

  • Nagyfokú nyitottság a tanulásra

  • Új eszközök kipróbálásra való igény

  • Valamelyik program-/script nyelvben való jártasság

Előny

  • Komoly előnyt jelent, ha már szereztél tapasztalatot a tesztautomatizálási területen

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Banki/telco környezet ismerete (esetleg IT szállítói oldali tapasztalat)

  • Ha rendelkezel ISTQB CTFL vagy magasabb szintű vizsgával

Egyéb információ

Amire számíthatsz:

  • Partnerünk terve szerint pár év múlva elmondhatod magadról, hogy részt vettél az ország legjobb szakmai műhelyének kiépítésében

  • Ha még nincs meg, akkor a cég támogatja az ISTQB vizsgát

  • Innovatív légkörben, támogató közegvár rád

  • Partnerünk odafigyel az igényeidre és a munka-magánélet egyensúlyra

  • Angol és német nyelvi képzésekre járhatsz

  • Modern, könnyen megközelíthető irodában töltheted az ébren töltött időd felét, kávéval, fagyival, játékszobával, relax-szobával

  • Bringatárolóval, öltözővel és zuhanyzóval várunk, ha kerékpárral jársz munkába

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika