www.cvonline.hu

Junior tervező mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 765355

Feladatok:
  • Termelési mérnök támogatása a tervezési oldalról
  • Termelést akadályozó problémák elemzése, megoldás keresése és engedélyeztetése
  • Szerelési problémák elemzése
  • Quality problémák elemzése (tervezési, beszállítói, mérési hibák)
Elvárások:
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Összeszerelő mérnöki tapasztalat
  • Tervező mérnöki tudás/tapasztalat előny
  • Megmunkálási folyamatok ismerete
  • Folyamatban lévő gépészmérnöki tanulmányok ( AKTÍV NAPPALIS)
  • Jó angol nyelvtudás
  • Windows Office programok ismerete
  • Készüléktervezési szoftver ismerete
  • A modern termelési filozófiák támogatása
  • Összetett feladatok kezelésének képessége
  • Erős analitikus, interperszonális és kommunikációs képesség
Előny:
  • Tervező mérnöki tudás/tapasztalat
  • ProE ismeret
Amit kínálunk:
  • Munkaidő: 30-40 óra
  • Bér: megbeszélés alatt
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Tüntesd fel milyen időbeosztásban tudnád vállalni a munkát. Leveled tárgya legyen JTM-00