www.cvonline.hu

Junior területi képviselő

  • A hirdetés 711 napja lejárt

A magyarországi állatgyógyászati nagykereskedelem piacvezető vállalata új munkatársat keres:

junior területi képviselő

Feladatok:

  • A forgalmazott termékek ismertetése az üzleti partnerekkel, a stratégiai terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően
  • Az ismertetett termékekkel kapcsolatos üzleti célkitűzések elérése
  • Az üzleti tervben meghatározott – az ügyfelek látogatását érintő – területi aktivitási paraméterek megvalósítása (lefedettség, látogatási napok száma, látogatási gyakoriság)
  • Napi beszámolás a vezető felé, piaci információk gyűjtése, adminisztrálása, nyomon követése, piacbővítés
  • Rendszeres kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, piacbővítés
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, találkozókon

A jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Állattenyésztő mérnök, agrármérnöki, takarmányozási és takarmánybiztonsági mérnök, zoológusi vagy állatorvosi-, orvosi-, gyógyszerészeti diploma vagy kereskedelmi főiskolai végzettség
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Hatékony érvelési stílus
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Jó fellépés, nyitottság, nagyfokú megbízhatóság, önállóság
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, beszéd-, és kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressztűrő,magas teherbírású pozitív személyiség
  • Jó tárgyalókészség
  • folyékony angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Az ideális jelölt Szeged vagy Nyíregyháza környéki lakóhellyel rendelkezik!

Amit ajánlunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Céges gépjármű és telefon
  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes fiatal csapat részeként

Régió

  • Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben Ön a fenti kritériumoknak megfelel és állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a munkaköri megnevezés megjelölésével pályázatát E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Békés
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő