www.cvonline.hu

Junior Területi Képviselő - Mezőgazdaság [ST-BJTK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.30.
Hirdetés azonosító: 840007

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető termény-feldolgozó és kereskedő vállalata, melynek nagy hagyományokkal rendelkező magyarországi leányvállalatához keresünk új munkatársat Kelet-Magyarországra (Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) Junior - akár pályakezdő - Területi Képviselő pozícióba.

Feladatok

- az üzletmenet elsajátítása (ajánlat készítés szerződés, szerződéskötés, árazás)
- részvétel a gabona és olajosmagok vételében valamint fehérjedarák eladásában
- a működési területén a meghatározott partneri körrel történő kapcsolattartás
- piaci információk/ igények gyűjtése és továbbítása
- a potenciális termelői és értékesítési célpiacok/ partnerek felderítése, bővítése és kezelése
- működési területén, a területi képviselő által meghatározott módon, a megkötött szerződések teljesülésének végigkövetése ill. a szükséges segítség nyújtása
- a heti jelentések, rövid regionális piacelemzések készítésének elsajátítása
- végrehajtja a feletteseitől, az agrárkereskedelem hatékony működése érdekében kapott feladatokat

Elvárások

- felsőfokú agro végzettség (diploma)
- B kategóriájú vezetői engedély
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- jó kommunikációs készség
- csapatmunka
- teherbírás
- elkötelezettség
- ambíció
- eredményorientáltság
- ügyfélközpontúság
- nyitottság
- kommunikációs készség

Előny

- releváns szakmai tapasztalat
- angol nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió