www.cvonline.hu
Junior Területi Értékesítő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.07.
Jelentkezési határidő: 2015.05.08.
Hirdetés azonosító: 907870
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Partnerünk közel két évtizede alakult Magyarországon, s kezdte meg automata öntözőhálózatok telepítését. Nagy jelentőséget tulajdonít annak, hogy csak minőségi berendezések és alkatrészek kerüljenek beépítésre, amivel sikerült is az igényes megrendelői elégedettségét kivívni. Most bővülés miatt keresnek egy tehetséges, tanulni és fejlődni vágyó, pályája elején járó új munkatársat, Junior Területi Képviselői pozícióba.

Főbb feladatok:

- Személyes kapcsolatok ápolása a meglévő és leendő ügyfelekkel
- Üzletszerzés és a meglévő partnerhálózat bővítése új partnerek bevonásával
- Vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése az ország egész területén
- Önálló értékesítési és képviseleti tevékenység
- Előre meghatározott forgalmi célok teljesítése
- Látogatási terv és látogatási beszámolók készítése

Követelmények
- Kereskedelmi közép vagy felsőfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Középszintű angol nyelvismeret írásban és szóban
- B kategóriás jogosítvány
- Jó kommunikációs készség
- Értékesítői attitűd
- Önálló munkavégzés