www.cvonline.hu

Junior termeléstervező

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1073069

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat a Termelési Igazgatóság osztályára az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Adott terület termelésének tervezése
  • Belföldi és export kereskedelmi rendelések kezelése
  • Csomagolóanyagok tervezése, változások nyomon követése (grafikák, látványtervek elkészítése, műszaki paraméterezése)
  • Paraméterek kezelése
  • Termelés tényköltségeinek elemzése
  • Alapanyagigény egyeztetése az ellátási osztállyal
  • Készletgazdálkodás

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office, CorelDraw felhasználói ismerete

Juttatások:
  • Stabil hátterű, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség, azonnali kezdéssel
  • Versenyképes jövedelem (fix bér + Cafeteria)

Előnyök:
  • Supply chain-, termelési logisztikai-, csomagolástechnológiai ismeretek
  • Egyéb grafikai software ismeretek (Photoshop, Adobe Illustrator, Writer)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer alapismeretek (JDE)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével!

Munkavégzés helye:
  • Budapest