www.cvonline.hu

Junior termeléstervező

  • A hirdetés 308 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével. Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat a termeléstervezési csapat támogatására:

Feladatok:

  • Rövid- és hosszútávú gyártástervezés, gyártási rendelések kiadása a rendszerben rögzített vevői illetve társvállalatok igényei alapján
  • Kapcsolattartás az adott termelési területtel, minőségüggyel, mérnökséggel
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel a megfelelő anyagelérhetőség biztosítása érdekében
  • A termelési terv folyamatos felülvizsgálata és újratervezése a vevői illetve a társvállalatok igényeinek változása alapján
  • Napi kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal a vevők maximális kiszolgálása érdekében.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy termeléstervezésben vagy tömegtermelésben szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű IT ismeretek (excel)
  • Jó együttműködés, csapatjátékos
  • Eredményorientált személyiség
  • Képes jól megszervezni a munkáját és több feladatot egyszerre, hatékonyan kezelni

Előny:

  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő