www.cvonline.hu

Junior termeléstervező (Tatabánya)

  • A hirdetés 1215 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan bővülő autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk jelöltet:

Pozíció leírása:

Logisztikai folyamatok fejlesztése, optimalizálása;
Projektkoordináció;
Anyagáramláshoz kapcsolódó elemzések készítése;
Kanban és egyéb termelés ellátási folyamatok felügyelete, fejlesztése;
Szabályozási dokumentációk, oktatási anyagok készítése;
Logisztikai layout tervezés;
Folyamatos együttműködés a gyártással és a logisztikai szolgáltatóval.

Követelmények:

Minimum középfokú szakirányú végzettség (előny a diploma)
Aktív kommunikációs angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (pályakezdőbb jelöltek jelentkezését is várjunk!)

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom - Esztergom megye
Helyek Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr