www.cvonline.hu

Junior Termeléstámogató mérnök

  • Frissítve 50 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete, szériagyártás támogatása;
Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban;
Gyártósori hibás termékek javításának monitorozása, javítási akció terv fejlesztése;
Folyamat változtatási javaslatok elkészítése;
Folyamat változtatások operátori tréningezésében való részvétel;
Termékbevezetésben való közreműködés;
Közreműködés a minőségbiztosítási rendszerek kidolgozásában és betartásában.

Követelmények:

Mechatronikai, gépész vagy villamosmérnöki végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Sárvár, Vas megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve
Stabil vállalati háttér
Fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés
Céges busz

Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Győr, Sárvár
Egyéb hasonló állások Önnek
GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (JUNIOR/SENIOR) (HF 11-7921)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártóp...
Vas

Rendszerfejlesztő

PBS International Kft.

Ország:   Magyarország (+36...
Magyarország