www.cvonline.hu

Junior Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete, szériagyártás támogatása;
Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban;
Gyártósori hibás termékek javításának monitorozása, javítási akció terv fejlesztése;
Folyamat változtatási javaslatok elkészítése;
Folyamat változtatások operátori tréningezésében való részvétel;
Termékbevezetésben való közreműködés;
Közreműködés a minőségbiztosítási rendszerek kidolgozásában és betartásában.

Követelmények:

Mechatronikai, gépész vagy villamosmérnöki végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Sárvár, Vas megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve
Stabil vállalati háttér
Fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés
Céges busz

Helyek Győr
Sárvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior mérnök

Trenkwalder Kft

Multinacionális, folyamatosan bővülő amerikai p...
Heves, Heves

Junior termelési mérnök

Német autóipari beszállító partnerünk részére k...
Győr-Moson-Sopron