www.cvonline.hu
Junior termelési vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.08.17.
Hirdetés azonosító: 959355
lejárt

Ruházati termékeket gyártó, nemzetközi hátterű megbízónk számára keresünk agilis, motivált munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 40 fős termelési egység vezetése, beosztottak irányítása
  • A termelés menetének minőségi és mennyiségi felügyelete
  • A termelési adatlapoknak való megfelelőség biztosítása
  • Biztonsági előírások betartásának felügyelete
  • 1,5 éves betanulás az olasz anyavállalatnál
  • Ruházati termelési folyamatok, technikai részletek alapos megismerése
  • Európai beszállítók látogatása és megismerése a betanulás során

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői készség és tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Olasz nyelvtudás elsajátításának vállalása
  • Utazási hajlandóság (Nyugat-Európa)
  • Hosszú távú elköteleződés

Előny

  • Műszaki menedzser diploma
  • Textilipari ismeretek
  • Olasz vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Ingyenes olasz nyelvi kᗩpzés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Szakmai- és vezetőképző tréningek
  • Versenyképes bérezés
  • Lakhatási támogatás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.