www.cvonline.hu
Junior termelési mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1084054
lejárt

Német autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés támogatása műszaki oldalról
  • A termelési folyamatok hatékonyságának növelése
  • A termelési tervek megvalósulásának biztosítása
  • Gyártóeszközök fejlesztésében történő aktív részvétel
  • Új termékek bevezetésének műszaki támogatása
  • Termelési dokumentációk elkészítése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság, nagy fokú önállóság
  • Jó kommunikációs képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődés és folyamatos továbbképzések lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.