www.cvonline.hu

JUNIOR TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1116808

Megbízónk nemzetközi tulajdonú fémfeldolgozó nagyvállalat, ágazatában világszerte piacvezető.  Az általa előállított félkésztermékek és megmunkált, beépítéskész alkatrészek elsősorban az autóiparban, továbbá a gépiparban és az építőiparban nyernek felhasználást. A közelmúltban elnyert újabb autóipari projektek megvalósításához a vállalat számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Részvétel fejlesztési projektekben: új termékek bevezetése, termelékenység és gyártási folyamatok, új technológiák átvétele, bevezetése
  • A fejlesztési folyamatok nyomon követése
  • Kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel
  • Dokumentációk elkészítése, kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (megmunkálási technológiák, anyagmérnök)
  • Kiváló angol és/vagy német nyelvismeret
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel)
  • Kreatív, megoldást kereső gondolkodás, önállóság

Előnyt jelent

  • Autóipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Megmunkálási területen végzett tanulmányok, szakdolgozat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítményalapú prémium
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok, karrierépítési lehetőség
  • Biztonságos munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678