www.cvonline.hu

Junior termékmenedzser

  • A hirdetés 646 napja lejárt

A Ricoh Hungary Kft.,

a világ egyik vezető dokumentumkezelési megoldásokat kínáló multinacionális cég leányvállalata,

munkatársat keres.

Feladatok

1. Termékmenedzsment

  • Ricoh eszközök bevezetése, lokalizálása, életciklusának nyomon követése, kapcsolódó adatbázisok adminisztrálása
  • Konkurencia termékeinek és megoldásainak ismerete, elemzések készítése
  • Ricoh fejlesztésű és 3rd party megoldások ismerete, marketing jellegű támogatása
  • Promóciók véleményezése, bevezetésének támogatása
  • Terméktréningek, oktatások, műszaki támogatás az értékesítési csatornák és a szerviztechnikusok számára
  • Termékekkel kapcsolatos beérkező ügyfél kérdések/kérések kezelése
  • Szakmai kapcsolattartás a Ricoh európai központjával, elsősorban termékmenedzserekkel

2. Értékesítési folyamat támogatása (presales)

  • A termékek értékesítésének elősegítése a teljes termék-életciklus alatt
  • Ügyféligények feltárása, konzultáció az ügyfél szakembereivel
  • Bemutatók, demók, végfelhasználói oktatások – Ricoh eszközök és komplex megoldások bemutatása, szakmai prezentációk elkészítése és prezentálása
  • Ajánlatok / tenderanyagok műszaki tartalmának összeállítása (eszközök konfigurálása, dokumentációk elkészítése)
  • Irodatechnikai audit (felmérés, optimalizáció, konfiguráció, audit eredményeinek prezentálása)

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági / műszaki / kereskedelmi, illetve egyéb kapcsolódó területen)

Egyéb elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek
  • Gazdasági és műszaki (informatikai) területek iránti érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban)
  • Nyitottság az ügyfelek üzleti folyamatainak megértésére, elemzésére és javaslatok kialakítására
  • Kezdeményező és eredményorientált személyiség
  • Precizitás, határidők betartása, lojalitás
  • Önálló munkavégzés

Juttatások

  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások
  • mobiltelefon
  • mobil munkavégzés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol