www.cvonline.hu

Junior Termékmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.11.17.
Hirdetés azonosító: 1074837

Piacvezető, Magyarországon két kiskereskedelmi hálózatot működtető partnerünk számára keresünk Junior termékmenedzser kollégát.

Feladatok:

- részvétel a termékportfólió kialakításában
- termékkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
- árazás előkészítése
- bolti megjelenítés kialakításában való részvétel
- egyeztetés, kapcsolattartás a szállítókkal és társosztályokkal
- standard és ad hoc riportok előállítása

Elvárások:

- közgazdasági főiskola/egyetemi végzettség
- legalább 1-3 év gyakorlat
- rendszer szemlélet
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel, SAP előny)
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- kiskereskedelmi gyakorlat előny

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi, piacvezető vállalat
- lendületes, fiatalos csapat
- hosszútávú, megbízható munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján