www.cvonline.hu

JUNIOR TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Nemzetközi kiadócég 20 éves magyarországi leányvállalatához keresünk a digitális világban jártas, ambiciózus új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladata szakmai témájú online (szoftverek, honlapok, digitális kiadványok) és offline termékek gondozása az ötlettől a kivitelezésig.
Főbb feladatai
Önállóan tervezi és irányítja a termékek életgörbéjéhez, stratégiájához tartozó folyamatokat.

Ennek keretében:

  • kutatásokat végez a termékek pozicionálásával kapcsolatban
  • együttműködik az értékesítési részleggel az értékesítési akciók kidolgozásában
  • nyomon követi a termékek eredményeit, elemzéseket végez és beszámolókat készít
  • kapcsolatot tart a szerzőkkel, az IT csapattal és a belső munkatársakkal
  • folyamatosan követi a szakma és a szakterület újdonságait
  • részt vesz új termékötletek kidolgozásában
  • online és tantermi képzéseket létrehoz, lebonyolít
  • online tartalmak folyamatos aktualizálásának, bővítésének folyamatát elvégzi

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik (előny a marketing, pénzügy, számvitel szakirány vagy gyakorlat)
  • magabiztosan kezeli az MS Office alkalmazásokat és az internetet
  • legalább középszintű német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • érdeklődik az online megoldások iránt, IT (html) affinitás előny
  • proaktív, önálló munkavégzésre képes

Fiatal csapatunk olyan lelkes, dinamikus személyiségű pályázókat vár, akik készek velünk együtt tovább fejleszteni a kiadóvállalatot!
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Jelentkezési határidő: 2016. május 31.
A jelentkezéshez, kérjük, küldje el részünkre magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, amelyben ismerteti a fenti feladatkörhöz kapcsolódó tapasztalatait és képességeit, valamint fizetési igényét. A jelentkezést a következő címen várjuk Horváth Tibor részére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német