www.cvonline.hu

Junior termékfejlesztési menedzser

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Szépségipari vállalat Junior import termékmenedzsert keres. A leendő munkatárs felelős lesz az új termékek piaci bevezetéséért,  bizonyos termékfejlesztések teljes körű megszervezéséért, a terméktesztek koordinálásáért és az ezzel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátásáért. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

  • A termékfejlesztési és az ezzel kapcsolatos tesztelési folyamatok nyomon követése, teljes körű adminisztratív támogatása
  • Az új fejlesztések, ill. termékek piacra kerülésének felügyelete, koordinálása
  • A nemzetközi szépségipari trendek és innovációk nyomon követése, javaslatok, ajánlások megfogalmazása
  • Piackutatási feladatok ellátása
  • Stratégiai beszerzés
  • Folyamatos kapcsolattartás a döntéshozókkal, a döntéshozók adminisztrációs támogatása
  • a Fejlesztési részleg vezetőjével (vagy Termékfejlesztési menedzserrel) együttműködve project jellegű feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (külkereskedelmi szakirány előny)
  • Erős angol nyelvtudás (magabiztos nyelvhasználat írásban és szóban)
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) gyakorlott használata
  • Magas szintű kommunikációs készség, dinamikus személyiség
  • Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Munkatapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fiatal, kreatív csapat
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása

Munkavégzés helye:
Budapest IX.

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest IX. kerület
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest