www.cvonline.hu

Junior termékelemző munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.21.
Hirdetés azonosító: 1058788

Pozíció leírása / Job description

Gazdasági tanulmányokat folytató végzős egyetemistaként hosszú távú, biztos álláslehetőséget keresel?
Érdeklődsz az autóipar iránt?
Szeretsz a problémák mélyére ásni, kielemezni azokat?

Ha igen a válaszod a fenti kérdésekre, akkor ez a Te pozíciód!

Autóipari partnerünk számára keresünk még nappali tagozatos, tanulmányainak utolsó évét/félévét teljesítő munkatársat.

Feladatok:

- együttműködés a modellek gyári rendszerben történő felépítésében
- modell-árlista elkészítésében, aktualizálásában való aktív részvétel
- komplex termék-összehasonlítások elkészítése
- modellekhez tartozó felszereltségek optimalizálása gyári rendszerben
- heti értékesítési statisztikák, kimutatások összeállítása, modellmix elemzések

Elvárások:

- folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok legalább még fél évig
- aktív középfokú angol nyelvtudás
- erős Microsoft Excel ismeretek
- heti 5 nap rendelkezésre állás (30-40 órában)
- analitikus gondolkodás, elemzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- fél éves gyakornoki státusz után teljes állású foglalkoztatás
- értékes szakmai tapasztalat egy piacvezető autógyártó cégnél

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a