www.cvonline.hu

Junior telefonos ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 655 napja lejárt

Bejelentett, teljes munkaidős állást keres?
Hétköznap dolgozna, hivatali időben?
Nyitott a telefonos értékesítésre, de nem jutalékért?

Jelentkezzen hozzánk!

Új munkatársakat, pályakezdőket is várunk bővülő csapatunkba,

pozícióba.

Cégünk, az Ellerton Call Centers Kft. Magyarország egyik legjelentősebb villamosenergia-kereskedő vállalata számára nyújtja szolgáltatásait.

A munkatársak fő feladatai:

  • termékek és szolgáltatások ajánlása, értékesítése kis- és középvállalatok számára
  • ügyfélkör bővítése belső adatbázisból
  • bejövő telefonhívások fogadása, kezelése, problémamegoldás
  • e-mailes kapcsolattartás üzleti ügyfelekkel, társosztályokkal
  • szerződéses dokumentumok előkészítése, kezelése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • értékesítés orientált, ügyfélközpontú szemléletmód
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • határozott, magabiztos kommunikáció
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office szükséges)

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + bónusz + cafeteria + ösztönző juttatások
  • alapos szakmai felkészítés, belső tréning programok
  • kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet az Új-Buda központnál

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • fejlődési, előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Jelentkezéskor kérjük, jelölje meg a betölteni kívánt pozíció nevét!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő