www.cvonline.hu

Junior technikus

  • A hirdetés 443 napja lejárt

Mobil hálózatmérő csapatunkba keresünk

fiatal, dinamikus

munkatársat

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség;
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás;
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó készség;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Műszaki irányú affinitás;
  • Navigációs szoftverek ismerete;
  • Legalább 2 éves, balesetmentes vezetési tapasztalat.

Előnyök, melyek könnyebbé, komfortosabbá tehetik a munkavégzést:

  • Műszaki területen szerzett technikusi végzettség;
  • Francia vagy Német nyelvtudás;
  • Saját autó.

Feladatok:

A mérnökök szállítása a munkavégzés helyszínei között, a mérések folyamatában történő segítségnyújtás. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akiket érdekelnek a mobilhálózatok, éreznek magukban elhivatottságot e terület megismerésére. A közös munka során lehetőség van a tanulásra, a mérési feladatok elsajátítására. A megszerzett tudások és ismeretek birtokában a pályázó jövőben önállóan is képes lesz elvégezni méréseket illetve részt venni a cég, nagyobb hálózatmérő projectjeiben.

Olyan személyiségeket keresünk, akik képesek az önálló munkavégzésre, emellett hisznek a csapatszellemben és ezáltal jól tudnak alkalmazkodni más emberekhez. A közös munka során az esetlegesen felmerülő problémák, nehézségek elől nem hátrálnak meg, hanem kreativitásukkal és problémamegoldó képességükkel elhárítják azt.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatások;
  • külföldi munkában való tapasztalatszerzés
  • szakmai fejlődés lehetősége és ezzel arányosan emelkedő munkabér

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol