www.cvonline.hu

Junior Tax Consultant

  • A hirdetés 1209 napja lejárt

A Process Solutions Kft. Magyarország piacvezető független számviteli szolgáltatója, amely Európa szerte nyújt magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat a világ legnagyobb vállalatai közé tartozó multinacionális ügyfelei számára.

Ezúttal Front Office tevékenységünk adójogi támogatásáért felelős szakértői csapatába keresünk

 munkatársat.

Feladatok

  • könyvelési részlegünk mindennapi munkája során felmerülő adózási kérdések megválaszolása
  • adózási vetületű ügyfélmunkák támogatása
  • összetett kérdéskörök összefoglaló elemzése
  • kockázatelemzés, ügyfélauditok végrehajtása
  • jogszabályi változások / jogalkalmazási esetek nyomon követése
  • belső tréningek koordinációja, tréninganyagok létrehozása és frissítése
  • hírlevelek összeállítása
  • folyamatfejlesztési lehetőségek feltárása, belső folyamatok optimalizációja

 Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • adóigazgatás/adótanácsadás területen szerzett 1-2 év tapasztalat és/vagy könyvelési tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló, precíz munkavégzés

Előny

  • adótanácsadói végzettség

 Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • kiváló fejlődési lehetőség;
  • rendszeres teljesítményértékelés;
  • színvonalas munkakörnyezet;
  • fiatal csapat.

A jelentkezés módja

Magyar és angol nyelvű, kísérőlevéllel és fényképpel ellátott önéletrajzát „Junior Tax Consultant” jeligével küldje el az alábbi  e-mail címre.

További információt cégünkről a honlapunkon találsz.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése Link megjelenítése" target="_blank">

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő