www.cvonline.hu

Junior Tanácsadó

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Dinamikus, fiatalos csapatunkba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Cégünkről

A Raiffeisen Bank érdekeltségi körébe tartozó RC Tanácsadó Zrt. az alábbi területeken kínálja tanácsadói szolgáltatásait Ügyfelei számára:

  • pénzügyi tanácsadás,
  • adótanácsadás,
  • pályázati tanácsadás.

Bővebben: Link megjelenítése

Akit keresünk

A jelenleg meghirdetett Junior Tanácsadó pozícióba tanulmányait befejezett, esetleg 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk.

Az ideális jelölt

  • Üzleti tervek készítésébe volt alkalma bekapcsolódni
  • Pénzügyi/számviteli/vezetés-szervezési/gazdálkodási területen szerzett diplomát
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezik a MS Excel, Word és PowerPoint kezelésében
  • Precíz, munkájára igényes

Feladatok

  • Iparág és vállalatelemzések, megvalósíthatósági valamint üzleti tanulmányok, modellek, tervek készítésében való segédkezés
  • Adatbázisok kezelése, szűrése
  • Pályázati, forrásbevonási lehetőségek megismerése, felkutatása, összegyűjtése
  • Tanácsadóink munkájának segítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai tapasztalat
  • Szakmai képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15-23. fszt. Residence 1 Irodaház

Munkavégzés kezdete: 2015. február

Jelentkezési határidő: 2015. január 31.

Magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő